Komandos tata: Szkolenie podstawowe

Okładka książki Komandos tata: Szkolenie podstawowe
Neil Sinclair Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Firma Księgarska Olesiejuk
2015-09-24
2015-09-24
poradnik niemowlę dzieci ojcowie

Idealny poradnik dla przyszłych ojców.Podejście wojskowe specyficzny język który bawi ale trafia do przyszłych tatusiów. Idealna pozycja dla niedoświadczonych Panów,którzy czekają na potomka.

Zabawny poradnik dla młodych tatusiów.

Zabawny poradnik dla młodych tatusiów.

Poradnik w przystępnej, zwięzłej formie. Idealny dla mężczyzn, którzy zasypiają przy grubych poradnikach typowo dla kobiet.

Dodaj cytat z książki Komandos tata: Szkolenie podstawowe