45 puknięć w głowę

Grzegorz Kasdepke
literatura dziecięca 140 str.
Agora, Tamaryn
literatura dziecięca
Tomek Kozłowski dziecięca słowa wyjaśnienie słów znaczenie słów trudne wyrażenia

Agora, Tamaryn
literatura dziecięca

Kup książkę

Na półkach: , , , ,

Grzegorz Kasdepke ma na prawdę świetne książki dla dzieci. Każda jest cudownie ilustrowana, zawiera super treść. Zawsze jest jakiś morał w niej zawarty - tylko czytać dzieciom. Tak sobie myślę, że oprócz tego, że akurat tego autora uwielbiam i ja dorosła też je czytam to pracując z dziećmi wiem, że zawsze bym im przeczytała jego książki. Każdy wyraz jest wytłumaczony tak,...

List otwarty

Szanowny Pan
Grzegorz Kasdepke
autor książki
"45 puknięć w głowę"

Szanowny Panie,

książkę "45 puknięć w głowę. Słowa i pojęcia, które warto znać" pańskiego autorstwa
kupiłam córce z myślą o pokazaniu jej różnych form literackich i prozy użytkowej.
Odpowiadam za jej edukację, także polonistyczną, a o Pańskiej książce słyszałam, że świetna.
Chciałam...

Na półkach: , , , ,

Byłoby dziesięć gwiazdek, ale odjęłam za:
- bardzo mgliste i mylące wyjaśnienia niektórych terminów, np. wrażliwość, samodzielność i asertywność,
- utrwalanie błędnych wyjaśnień niektórych pojęć - dylemat jako wiele alternatyw oraz pomieszanie z poplątaniem w emocjach - czy naprawdę nuda lub poczucie krzywdy to emocje? a może raczej stan?

Poza tym - świetna książka....

Świetna książka - nie tylko dla dzieci, ale też dla rodziców.

Nie jest żadną tajemnicą, iż Pan Grzegorz Kasdepke jest obecnie najpopularniejszym polskim autorem tworzącym dla dzieci, młodzieży oraz rodziców i nauczycieli. Nie jest tajemnicą również to, że świetnie wychodzi mu docieranie do zakamarków dziecięcych umysłów, za pomocą swoich osobistych doświadczeń (gdy przygodę swą z pisarstwem rozpoczął od zabawnych tekstów dla swojego...

To najlepsza książka jaką przeczytałem od czasu przeczytania Władcy Pierścieni.

Fantastyczne i zabawne historyjki, krótko i treściwie objaśniające trudne słowa używane na co dzień. Wspaniała pozycja dla dzieci i rodziców.

Bardzo zabawna pełna ciekawych historii.
Książka dla całej rodziny tłumacząca różne słowa w zabawny sposób.

Super pomysł i świetna realizacja. Zaczytuje się mój syn i ja. Tylko dlaczego w rozdziale "Kompromitacja" nie ma 31 sierpnia? Mój uznał, że to własnie ta kompromitacja ;)

• Chcę w prezencie
  • 2016
  • Dla dzieci
  • Domowa biblioteczka
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Literatura dla dzieci i młodzieży

Grzegorz Kasdepke 45 puknięć w głowę
Grzegorz Kasdepke 45 puknięć w głowę