Złotów i tak wszyscy wiedzą

Andrzej ŚwietlikGrzegorz Kapla Wydawnictwo: Biblioteka Muzeum Ziemi Złotowskiej literatura podróżnicza
Biblioteka Muzeum Ziemi Złotowskiej
literatura podróżnicza
2015-01-01

Książka, ktora zajmuje w mojej bibliotece szczególne miejsce bo jest poświęcona mojemu rodzinnemu miastu i jej mieszkańcom. Bedąc tam jak co roku na wakacjach, gdy tylko dowiedzieliśmy się, że właśnie się ukazała, czym prędzej udaliśmy się rodzinnie do Muzeum Ziemi Złotowskiej i zakupiliśmy trzy egzemplarze.

Pokaźnego formatu książka w bardzo ładnym wydaniu jest zbiorem...

• Lit. faktu/biograficzne
  • Lit. polska
  • Kapla grzegorz
  • Domowa biblioteka

Dodaj cytat z książki Złotów i tak wszyscy wiedzą