Jej Wysokość Zosia

praca zbiorowa Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Jej Wysokość Zosia Seria: Bajkowa Biblioteka literatura dziecięca
Sofia the First
literatura dziecięca
2014-09-10
Małgorzata Fabianowska
Bajkowa Biblioteka

Dzieci lubią czytać historyjki o postaciach, które już znają np. z telewizji. Dlatego książeczki z Bajkowej Biblioteki bardzo spodobały się córce. Dodatkowa gwiazdka za ładne wydanie i kolorowe ilustracje. Kolejna gwiazdka za treści bez przemocy (których, o zgrozo, ostatnio nie brakuje w książkach dla dzieci), propagujące przyjaźń i dobroć.
I wreszcie dowiedziałam się, jak...

• Czytane wielokrotnie
  • Gucio czyta