Star Wars: Lordowie Sithów

Paul S. Kemp Wydawnictwo: Uroboros Seria: Kanon Star Wars [Uroboros] fantastyka, fantasy, science fiction
Star Wars: Lords of the Sith
Star Wars: Lords of the Sith
fantastyka, fantasy, science fiction
Janusz Maćczak
Kanon Star Wars [Uroboros]

Każda książka o Vaderze w cenie. Pozycja dobra na początek.

Top książek to to nie jest, ale czyta się lekko i dosyć szybko.

Książka jest świetnie napisana, przyjemnie się ją czyta, gorąco polecam.

+ za Chama Syndullę
+ za zmyślną tresurę Vadera przez Imperatora
+ za autorefleksje Vadera
- niestety za pozostałe 500 stron

Cała fabuła opiera się na intrydze, która wiemy, że się nie uda. Nie mamy jak trzymać kciuków za bohaterów, bo z góry wiemy jak ich plany się skończą. Z filmów znamy losy Sithów, z serialu losy Syndulli. Gdyby cały ruch oporu potraktować jako mało...

Przyjemna w odbiorze książka z nowego Kanonu, pokazująca duet Lordów Sithów z innej strony. Nie zachwyciła mnie, jednak intryguje zarówno tytułowa para jak i mieszkańcy Ryloth

Ciekawa pozycja dla fana Star Wars. Książka opowiada o relacji Vadera z Imperatorem. Książka o zaufaniu a zarazem nieufności.

Warta uwagi dla każdego wielbiciela sagi Star Wars. Relacja Palpatine'a z Darthem Vaderem jest największym smaczkiem tej książk. Poznanie myśli, odczuć, zachowań oraz ukazanie siły mrocznych Lordów daje efekt podziwu głównych bohaterów.

Jedna z nielicznych pozycji gwiezdnego uniwersum, która niebywale mnie zmęczyła. Pomijając fakt kompletnego braku zaangażowania między lekturą, a czytelnikiem, ta pozycja w żaden sposób nie rozwija dobrze znanego nam świata i jest kompletnie niepotrzebnym tworem próbującym naśladować rytm i klimat innych literackich dzieł. Twórca Paul S. Kemp robi co może by głównych...

Książka bardzo dobra. Świetnie pokazuje relacje miedzy Vaderem a Imperatorem.

Czytając tę książkę miałem wrażenie, że oglądam dobry film 😃

Dyskusje

• Star Wars