Jak się spowiadać? Vademecum penitenta

Aleksander Radecki Wydawnictwo: religia
religia
2007-10-17
2007-10-17

Dlaczego tak wysoka ocena? Po prostu w momencie, kiedy sięgałem po tą książkę temat wydawał mi się wciągający. Autora podczas rekolekcji miałem okazję wysłuchać i porozmawiać, bardzo sympatyczny ksiądz.

To książka typowo religijna, z modlitwami o dobrą spowiedź i nie tylko. Łatwo się ją czyta, bo jest ciekawa, więc te nieco ponad 100 stron "łyka" się bardzo szybko.

Dodaj cytat z książki Jak się spowiadać? Vademecum penitenta