Zdrowie na talerzu. Postaw na świadome odżywianie każdego dnia

Maria Cross Wydawnictwo: Vivante kulinaria, przepisy kulinarne
Food, and How to Make a Healthy Meal of it
kulinaria, przepisy kulinarne
Grzegorz Ciecieląg
Grzegorz Ciecieląg jedzenie zdrowie odżywianie

Dość ciekawe informacje na temat tego co jeść na śniadanie, obiad i kolację a także co warto pić i przekąszać między posiłkami. Książka nieco gryzie się z poprzednią pozycją, którą czytałam o zdrowym jedzeniu, ale nie ma się co dziwić - nie wszystko jeszcze zostało do końca przebadane.

Polecam

Odpowiednio zbilansowana dieta jest kluczem do zdrowia i dobrego samopoczucia. Wielu osobom wydaje się, że zdrowe odżywianie jest pełne wyrzeczeń i trudności, ciężko jest ułożyć dietę, która faktycznie by nam służyła, a już komponowanie posiłków do pracy czy szkoły to w ogóle czarna magia. Oczywiście pierwsze kroki ku dobrym nawykom zawsze są trudne, ale potem sami stajemy...

Zdrowie na talerzu Marii Cross to uniwersalny poradnik przydatny dla tych, którzy chcą się zdrowo i świadomie odżywiać.
Książka jest idealna dla osób takich jak ja, które rozpoczęły swoją przygodę ze zmianą sposobu odżywiania. Nie mam zbyt wiele czasu, aby przeszukiwać strony w internecie na ten temat, a w tej książce - w jednym miejscu znalazłam odpowiedzi na nurtujące...

• 2016
  • 2019