Zachowaj spokój

Albatros
Hold tight
kryminał, sensacja, thriller
Zbigniew A. Królicki

Kolejna niesamowita książka autora. Znalazłam w niej dokładnie to, czego szukałam. Świetnie skonstruowana fabuła, świetnie wykreowane postacie. Dosłownie zwaliła mnie z nóg - rewelacyjna

Rodzice Adama Baye- Mike i Tia instalują w jego komputerze program szpiegowski. Czy Adam wie coś o samobójstwie kolegi z klasy? Co rodzice odkryją? Przyjaciółka siostry Adama ma kłopoty w szkole. Czy to jest powiązane z morderstwami? Rodziną Adama zainteresuje się FBI.

Świetna książka - wartka akcja, jak u Cobena wielowątkowa, wciągająca fabuła, trudno odłożyć. Zdecydowanie polecam.

Dobrze było zrobić sobie odpoczynek od książek Cobena, po ponad rocznej przerwie (jakoś tak), czyta się na prawdę dobrze.
Bardzo przyjemnie zbudowana fabuła, wydaje się dość mocno zagmatwana ale wszystko powoli się klaruje.

Wielowątkowa, ale sprawnie napisana więc całkiem dobrze się czyta.

Przeczytałem kilka ksiażek Harlana Cobena i wciąż się zastanawiam nad źródłami poczytności tego autora. Owszem, dość sprawnie napisane powieści - ze zindywidualizowanymi bohaterami (z tym, że z tym zindywidualizowaniem też nie przesadzajmy, jest kilka typów postaci, które Coben konsekwentnie eksploatuje), czyta się w miarę lekko, intryga też może być. Tylko nijakie są te...

Fajna rozrywka w czasach zarazy i społecznej kwarantanny. Czyta sie przyjemnie i szybko. Cała historia o dzieciach wykradajacych rodzicom leki troche naciagana, ale przeczytac mozna, zeby zabic czas.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Uff ... Cohen tym razem przeszedł samego siebie . W pewnym momencie zastanawiałem się czy czytam książkę czy oglądam film . Książka kapitalna , dawno nie czytałem nic tak dobrego . Akcja prowad ono kapitalnie napięcie wzrasta i opada żal odkładać książkę o północy, bo rano do pracy ..
Polecam to chyba jedna z lepszych jego pozycji

Jak do tej pory najlepsza książka Cobena.Wartka akcja nie pozwoli nudzić się nawet na moment.Poznajemy Adama ,którego rodzice szpiegują bo coś jest z nim nie tak.Kolega Adama popełnił samobójstwo ,z tego powodu poznajemy jego rodziców.Względny spokój znika gdy na horyzoncie pojawia się para psycholi.....

Wartka, wciągająca fabuła. Na pewno sięgnę po kolejne pozycje tego autora.

Dyskusje

7 050