Niewinny

Harlan Coben kryminał, sensacja, thriller 416 str.
The Innocent

Albatros
kryminał, sensacja, thriller

Porównaj ceny i

Wynudzilam sie !

Z Cobenem jest tak, że albo go uwielbiam, albo lubi lub nienawidzi. Ja chyba jednak nie przepadam za twórczością autora - jego książki nie wciągają mnie, nie trzymają w napięciu, nie wzbudzają emocji... są takie schematyczne, miałkie.. monotone, nudne a bohaterowie nieciekawi jeśli nie irytujący. Powyższa powieść w moim odczuciu własnie taka jest - schematyczna, mdła, z...

Nie można przestać czytać dla mnie Coben to absolutny mistrz...w tym roku mam plan przeczytać wszystko co tylko napisał...bardzo mi pasuje jego styl pisania.Jeśli ktoś lubi taką tematykę to obowiązkowo powinien zapoznać się z tym autorem

"Niewinny" to pierwszy od bardzo bardzo dawna thriller, który mam w rekach. Raczej nie kręci mnie jednak taka literatura, ale Coben (pierwsza jego książka w moim spisie) okazał się dość dobry. Wciągający i zwarty, ale niezbyt oczywisty.

Super, uwielbiam takie książki. Cały czas coś się dzieje, zaciekawia i nie można się od niej oderwać. Polecam!

Coben należy do grona tych autorów, których książki nie wychodzą poza przedział skali 7-10
Przeczytałem z kilkanaście jego powieści i każda z nich objawiała diabelski talent Cobena do snucia intrygi, umiejętność zaskakiwania czytelnika i wprawę w przyciąganiu jego uwagi.

Cenię go m. in. także za to, iż jego bohaterowie to najczęściej tzw. zwykli ludzie. Zwykli...

Nie zawiodłam się na książkach Cobena. Zawsze szybko i sympatycznie leci mi czas przy czytaniu. "Niewinny" to historia, która pokazuje jak olbrzymia i niszcząca może być chęć zemsty. Czasami jedna chwila może położyć się cieniem na dalsze życie i to kilku osób. Polecam do przeczytania.

191116 audio G6.
To raczej nie jest książka, którą będę pamiętał na dłużej. Na plus: wartka akcja, nieoczekiwane zwroty, dość dobrze "narysowane" postaci, akcja tocząca się z różnych punktów widzenia, nie aż tak łatwa do przewidzenia. Na minus: stereotypowe motywy działania czarnych bohaterów oraz (irytujące mnie) powtarzające się stwierdzenia autora "w filmach zwykle...

Ze wszystkich książek Cobena,jakie do tej pory przeczytałam,ta jest moim zdaniem najlepsza. Ma wszystko,co mieć powinien dobry thriller: wartką akcję,cień strachu i niepewności,intrygującą zagadkę,nietuzinkowych bohaterów,napięcie i chęć dowiedzenia się jak najszybciej - jak to wszystko się skończy.Do tego szybkie tempo akcji. Główni bohaterowie to Matt i jego żona...

Typowy, solidny Coben: Młoda żona z tajemniczą przeszłością, morderstwo zakonnicy, skazaniec o dobrym sercu, źli agenci FBI i nieustępliwa policjantka. Wszystko to już kiedyś gdzieś było. Niemniej "Niewinnego" czyta się nieźle i szybko. Nie samą wysoką literaturą żyje człowiek.

8 330
    2 495