Polesie. Fotografie z lat 1925-1939

Okładka książki Polesie. Fotografie z lat 1925-1939
Zofia Chomętowska Wydawnictwo: Archeologia Fotografii, Fundacja Archeologia Fotografii albumy
albumy
Archeologia Fotografii, Fundacja Archeologia Fotografii
2011-01-01
2011-01-01
kresy polesie

Okładka książki Wspomnienia o Stefanie Starzyńskim Karolina Beylin, Maria Błaszczykowa, Zofia Chomętowska, Stanisław Dębowski, Marian Marek Drozdowski, Marian Wacław Drozdowski, Jan Gebethner, Aleksander Ivanka, Wincenty Iwanowski, Jarosław Iwaszkiewicz, Michał Kaczorowski, Ludwika Kraskowska-Nitschowa, Julian Kulski, Jan Lechoń, Wacław Lenga, Stanisław Lorentz, Czesław Nusbaum, Zygmunt Ogrodzki, Kazimierz Pollack, Marian Porwit, Adam Próchnik, Anna Maria Przybyłowiczowa, Tadeusz Przypkowski, Stefan B. T. Radliński, Janusz Regulski, Stanisław Różański, Barbara Sadzewicz-Malanowicz, Adam Słomczyński, Antoni Słonimski, Jan Starczewski, Zbigniew Świętochowski, Stanisław Szanter, Stanisław Szwalbe, Eugeniusz Szwankowski, Zdzisław Jan Targowski, Wanda Telakowska, Stanisław Tołwiński, Roman Tomczak, Aleksander Władysław Zawadzki, Wiktor Zieleniewski
Ocena 7,0
Wspomnienia o ... Karolina Beylin, Ma...