Ostatnia szansa

Okładka książki Ostatnia szansa
Deborah Hale Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romans Historyczny
His compromised countess
HarperCollins Polska
2015-10-09
2015-10-09
Wojciech Usakiewicz
skandal romans rozwód miłość szansa intrygi reputacja

2001

Banalna historia do opowiedzenia w dwóch zdaniach rozciągnięta na prawie 200 stron. Mało akcji,

1974

Pierwszy raz sięgnęłam po książkę tej autorki, i muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Historia "dojrzałej" miłości, która na nowo się rodzi pomiędzy małżonkami, dzięki ich Synowi. Polecam.

Dodaj cytat z książki Ostatnia szansa