Powrót nieuchwytnej siły

Fenomen
1994-01-01
1994-01-01
Rymuszko

Okładka książki 111 filmów z Duszą. Metafizyka w kinie. Wojciech Chudziński, Przemysław Nowakowski, Marek Rymuszko
111 filmów z D... Wojciech Chudziński...
Okładka książki Nieuchwytna siła Anna Ostrzycka, Marek Rymuszko
Nieuchwytna siła Anna Ostrzycka, Mar...

Udało mi się porozmawiać z osobą pracującą w tym szpitalu. Mówi, że do tej pory czasami zdarzają się dziwne sytuacje w pustych pomieszczeniach. Co do książki - kto co lubi. Szału nie ma.

Ciekawa lektura na jedną noc dla tych co lubią ciarki przechodzące po plecach. Książkę czyta się jednym tchem.

• EBOOK/SCAN
  • Scan [całość 600 dpi]

Dodaj cytat z książki Powrót nieuchwytnej siły