Przyczyny zaburzeń artykulacji zlokalizowane w układzie obwodowym

Okładka książki Przyczyny zaburzeń artykulacji zlokalizowane w układzie obwodowym
Ewa Jeżewska-Krasnodębska Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls popularnonaukowa
popularnonaukowa
Oficyna Wydawnicza Impuls
2015-09-14
2015-09-14

Okładka książki Diagnoza i terapia w pracy logopedy i nauczyciela/terapeuty Ewa Jeżewska-Krasnodębska, Barbara Skałbania
Ocena 8,0
Diagnoza i ter... Ewa Jeżewska-Krasno...

Cudowna! Jest w niej wszystko, co początkujący logopeda powinien wiedzieć. Jestem z niej bardzo zadowolona! 10/10 jak nic.

Dodaj cytat z książki Przyczyny zaburzeń artykulacji zlokalizowane w układzie obwodowym

Ciekawostki historyczne