Book The Betrayal Bond: Breaking Free of Exploitive Relationships

Okładka książki Book The Betrayal Bond: Breaking Free of Exploitive Relationships
Patrick Carnes Wydawnictwo: HCI Books, Health Communications Inc. nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Book The Betrayal Bond: Breaking Free of Exploitive Relationships
HCI Books, Health Communications Inc.
1997-11-01
1997-11-01
trauma psychologia traumy przemoc

Okładka książki Cyberseks. Skuteczna walka z uzależnieniem Patrick Carnes, David L. Delmonico, Elizabeth Griffin, Joseph M. Moriarity
Ocena 6,6
Cyberseks. Sku... Patrick Carnes, Dav...

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Książka mnie pozytywnie zaskoczyła, ponieważ jest miejscem nie tylko na zgłębienie tematu zdrady w dzieciństwie, włączają w to zakres biochemii mózgu, ale także daje możliwość swojej własnej pracy poprzez bardzo głębokie ćwiczenia. Autor ukazuje jak pierwotne relacje "kształtują" nasz mózg na całe życie, ale oczywiście nie kończy na tym, ponieważ daje przestrzeń nad pracą nad sobą poprzez głęboką autorefleksję.

Dodaj cytat z książki Book The Betrayal Bond: Breaking Free of Exploitive Relationships