Jak pokonać wstyd

Okładka książki Jak pokonać wstyd
Windy Dryden Wydawnictwo: Wydawnictwo JK nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Overcoming Shame
Wydawnictwo JK
1997-01-01
1997-01-01
Ewa Węgrzyn
psychologia wstyd windy dryden

Świetna książka pozwalająca zrozumieć ludzkie zachowania i rozpocząć pozytywną zmianę.

Wstyd, jak z nim żyć, jak nie pozwolić by nas paraliżował, do czego nam służy, jak obniżyć próg wstydu.

Dodaj cytat z książki Jak pokonać wstyd