Lot widmo

Pascal
2015-09-23
2015-09-23
Kamil Lesiew

Sensacyjna powieść z wątkiem historycznym, koniec wydaje się niedokończony!

Sensacyjna powieść z wątkiem historycznym, koniec wydaje się niedokończony!

Świetnie się to czyta i przeżywa razem z bohaterem a apetyt rośnie w miarę jedzenia/czytania.
Polecam każdemu miłośnikowi wartkiej akcji i parnej amazońskiej dżungli.

Polecam każdemu miłośnikowi wartkiej akcji i parnej amazońskiej dżungli.

Kupiłam w promocji za nieduże pieniądze. Połączenie książki sensacyjno-przygodowo-kryminalnej osadzonej wokół wydarzeń i postaci ( niechlubnych niestety) związanych z II Wojną Światową. To taki MacGyver, Robert Langdon i Drużyna A w jednym. I chociaż niektóre sytuacje są ( mam taką nadzieję) tylko wyobraźnią autora , trochę niesamowitą, nieprzewidywalną i nieprawdopodobną to czytało mi się super tą pozycję. Bardzo ciekawa jestem kontynuacji.

Książka byłaby zdecydowanie lepsza gdyby nie było tylu zbędnych przymiotników i porównań. Zaginiony statek powietrzny to tylko wstęp do większego zagrożenia.

Pełna przygód książka akcji. Trzyma w napięciu do samego końca. Zakończenie otwarte na kolejne przygody.

Książka ciekawa, wiele brutalnych i opowiedzianych wprost wydarzeń. I to chyba właśnie czyni ją tak dobrą i szczerą. Rozpoczyna się z efektem WOW i tak tez się kończy. Utrzymująca w napięciu, nie powiewa nudą. Chwilami nawet wydaje się przerysowana jak nowe Bondy. Ale tak jak kochamy 007, tak kochamy Beara Gryllsa. Naprawdę warta polecenia i mam nadzieję, że wkrótce uda mi się dostać drugi tom oraz dowiedzieć się jakie jeszcze przygody czekają Willa.

fajna,lekka lektura,trochę naciągane fakty ale przecież to tylko fikcja literacka.Polecam!

Główny bohater książki Will Jaeger musi:
- odnaleźć swoją żonę o syna,
- wyjaśnić przyczynę domniemanego samobójstwa swojego kolegi,
- zbadać tajemnicę myśliwca odnalezionego w amazońskiej dżungli.
Czy te wątki, są ze sobą połączone? Dowiecie się tego sięgając po książkę.

Choć książkę klasyfikuje się jako thriller, dla mnie była to dobra przygodowa pozycja z dużą dawką nawarstwiających się tajemnic.

Krótkie rozdziały, dobrze prowadzone wątki, wartka akcja powodują, że książkę czyta się szybko. Uważajcie tylko by oddychać 😉

Główny bohater książki Will Jaeger musi:
- odnaleźć swoją żonę o syna,
- wyjaśnić przyczynę domniemanego samobójstwa swojego kolegi,
- zbadać tajemnicę myśliwca odnalezionego w amazońskiej dżungli.
Czy te wątki, są ze sobą połączone? Dowiecie się tego sięgając po książkę.

Ciekawa książka, cały czas trzymająca w napięciu i niepewności!

Ciekawa książka, cały czas trzymająca w napięciu i niepewności!

Świetna książka na początku myślałem że bedzie typowo czyli Bear Grylls jedząc robaki,begajacy nago po arktyce a tu bum . świetna książka opowiadajaca o tajemniczym zabijaniu ludzi czyli żony i syna bohatera książki dziadka i przyjaciela . grupa ludzi leci do amazonii zeby zbadac nazistowski samolot który lezy tam już dłuższy czas. I żeby odgadnac tajemnice zabojstw i zniknięcia ludzi które jak sie okazuje jest sprawka nazistów . czekam na kolejne książki

• Przeczytane w 2018
  • Do kupienia