rozwiń zwiń

książka na ostatnią literę
 Utopia Utopia
5 dni temu
Czytamy w weekend
@Margo bardzo mnie wzruszyła kochana Twoja troska o moje dobre samopoczucie😘 książkę już poleciała na odpowiednią półkę. Polecam się Twojej pamięci na przyszłość🙂
4 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
Wymienię/Sprzedam (MARZEC 2017)
 Prowincja pełna marzeń  Podróż na sto stóp  Zakochana modelka. Ostatnia muza Vincenta Van Gogha  Niedziela nad Sekwaną  Zakład o miłość  Cztery pory lata  Deklinacja męska/żeńska
20851
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (lipiec 2016)
Trochę fantastyki :  List gończy. Komiks quasi-utopijny List gończy. Komiks quasi-utopijny  Arka Arka Podróżnicze :  Delfiny z Ucajali Delfiny z Ucajali
20073
7 lata temu
[Zakończony] Przed wyruszeniem w drogę - wygraj książkę "Lew Tołstoj. Ucieczka z raju".
Dziękuję serdecznie i gratuluję pozostałym zwycięzcom! :-)
8 lata temu
Pokazuje 6 z 8