Czas honoru

W.E.B. GriffinWilliam E. Butterworth IV Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Więzy honoru (tom 5) literatura faktu
The Honor of Spies
literatura faktu
Jerzy Łoziński

Okładka książki Kurtyna śmierci W.E.B. Griffin, William E. Butterworth IV
6,0
Kurtyna śmierci W.E.B. Griffin, Wil...
Okładka książki Arcyszpiedzy W.E.B. Griffin, William E. Butterworth IV
6,3
Arcyszpiedzy W.E.B. Griffin, Wil...
Okładka książki Opcja zabójstwa W.E.B. Griffin, William E. Butterworth IV
6,4
Opcja zabójstwa W.E.B. Griffin, Wil...
Okładka książki Czas honoru W.E.B. Griffin, William E. Butterworth IV
6,7
Czas honoru W.E.B. Griffin, Wil...

Nie będę się powtarzał. Jest to duet pisarski, który wciąż mnie fascynuje. Historia II wojny światowej jest zarazem bardzo tragiczna, ale i niesamowita.

Więcej recenzji na

"Czas honoru" to piąty tom cyklu „Więzy honoru”. Akcja rozgrywa się głównie na terenie Argentyny, w tym neutralnym kraju ścierają się w walce o wpływy służby III Rzeszy oraz amerykańskie OSS.
Głównym bohaterem jest Cletus Frade – argentyńsko – amerykański multimilioner, będący jednocześnie oficerem OSS.
W tej...

W.E.B. Griffin to właściwie William Edmund Butterworth III, autor wielu powieści sensacyjnych, szpiegowskich i wojennych.
Czas honoru, to V tom cyklu o wspólnej nazwie Więzy honoru.
Głównym miejscem akcji cyklu, a co za tym idzie i tego tomu, jest Ameryka Południowa. Ale nie tylko. Wraz z bohaterami przemieszczamy się poprzez Argentynę, Urugwaj, Paragwaj do USA, a także do...

• Papierowe
  • Sensacja

Dodaj cytat z książki Czas honoru