Camino de Santiago. Tradycja i współczesność

Hiszpania Santiago de Compostela Droga św. Jakuba
literatura podróżnicza
9788377202937
Hiszpania Santiago de Compostela Droga św. Jakuba

Mało jest książek o Camino de Santiago, które tak kompleksowo traktują temat. Nie jest to przewodnik, nie jest to traktat naukowy. Jest to rzetelny zbiór faktów o najstarszej drodze świata.Warto, warto, warto...Jeśli wybierasz się na Camino, przeczytaj, bo znajdziesz tam wiele cennych informacji, które pomogą ci inaczej spojrzeć na Drogę. Jeśli już byłeś w Santiago de...

• Nie posiadam jeszcze
  • 2018