Jak zarabiać pieniądze nie pracując na etacie?

Okładka książki Jak zarabiać pieniądze nie pracując na etacie?
Paulina Górnicka Wydawnictwo: Gornhold Wydawnictwo Edukacji Finansowej biznes, finanse
biznes, finanse
Gornhold Wydawnictwo Edukacji Finansowej
2010-01-01
2010-01-01
Inwestowanie finanse lokaty obligacje fundusze akcje nieruchomości

Książka porusza tematy, które dziś są nie aktualne jak np: optymalizacja lokat bankowych pod kątem nie płacenia podatku "Belki". Przepisy podatkowe zmieniły się od czasu jej wydania.

Dodaj cytat z książki Jak zarabiać pieniądze nie pracując na etacie?