Psychologia muzyki. Współczesne konteksty zastosowań

Okładka książki Psychologia muzyki. Współczesne konteksty zastosowań
Julia Kaleńska-RodzajRafał Lewandowski Wydawnictwo: Harmonia Universalis nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Harmonia Universalis
2014-01-01
2014-01-01
muzyka muzykoterapia psychologia muzyki
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Książka stanowi zbiór tekstów różnych autorów. Są one podzielone na trzy bloki tematyczne: zastosowanie społeczne, edukacyjne i muzykoterapeutyczne. Artykuły są ciekawe, ale zupełnie niejednolite; ich twórcy opierali się głównie na źródłach. Bardzo przydatna rzecz: bibliografie dołączone do każdego rozdziału.

Dodaj cytat z książki Psychologia muzyki. Współczesne konteksty zastosowań