Kusząca andyjska biel

Okładka książki Kusząca andyjska biel
Mariusz W. Grebieniow Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Krajowa Agencja Wydawnicza
1980-01-01
1980-01-01
Góry Andy wyprawy podróże

Autor sam przyznaje , że nie jest związany z literaturą , a jednak stworzył solidny, godny zauważenia reportaż z wyprawy, poparty wieloma opisami przyrody, faktów historycznych i fotografiami. Dzisiaj byłby to ciekawy blog - wtedy w 1980 roku był to rarytas dostępny tylko w dobrych kioskach "Ruchu". Jest parę kwiatków wysławiających na przykład polską technologię w postaci Stara ze Starchowic, miało to zapewne mile połechtać ówczesny aparat władzy. W niczym to jednak nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, dodaje uroku.

Mariusz W. Grebieniow Kusząca andyjska biel Zobacz więcej