Opowieści czarodziejskiego lasu

Okładka książki Opowieści czarodziejskiego lasu
Tamara Krukova Wydawnictwo: Wydawnictwo Elżbieta Jarmołkiewicz opowieści dla młodszych dzieci
opowieści dla młodszych dzieci
Wydawnictwo Elżbieta Jarmołkiewicz
1999-01-01
1999-01-01
Andrzej Gordziejewski

Zbiór 15 opowiadań, których bohaterami są zwierzęta. Zachowują się tak jak ludzie: kłócą się, oszukują, mają o sobie wysokie mniemanie, próbują założyć sklep, wyśmiewają się z innych, Ciekawa i pouczająca lektura dla dzieci, ucząca właściwych relacji międzyludzkich. Gorąco polecam do czytania dla rodziców, jak i samodzielnego czytania przez dzieci a potem do wspólnych rozmów.:)

Andrzej Gordziejewski Opowieści czarodziejskiego lasu Zobacz więcej
Andrzej Gordziejewski Opowieści czarodziejskiego lasu Zobacz więcej