Bedenke, was du tust

Elizabeth George Wydawnictwo: Goldmann Cykl: Inspektor Thomas Lynley (tom 19) kryminał, sensacja, thriller
A Banquet of Consequences
Data 1. wydania:
niemiecki
Norbert Möllemann
Goldmann
Lynley morderstwo trucizna
A Banquet of Consequences
Inspektor Thomas Lynley (tom 19)
kryminał, sensacja, thriller
niemiecki
Norbert Möllemann
Lynley morderstwo trucizna

Uwaga !!! Jeżeli piszę o cyklu Inspektor Lynley opinie mogą być stronnicze na korzyść Elizabeth George, gdyż są to jedne z moich ulubionych książek.

Claire Abbott jest autorką bestsellerów dla feministek. Pewnego dnia zostaje znaleziona martwa w swoim pokoju hotelowym. Sekcja zwłok wykazuje, że śmierć nastapiła z przyczyn naturalnych.
Jedyną osobą która ma wątpliwości...

Dyskusje

• 📖 thiller, sensacja, kryminał
  • 2017
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Bedenke, was du tust