Diabli nadali

Patronat LC
Olga Rudnicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka kryminał, sensacja, thriller
Prószyński i S-ka
literatura polska policjant rywalizacja śledztwo uczucie zabójstwo zazdrość zemsta
kryminał, sensacja, thriller

super

W młodości wiele razy słuchałem podszeptów kolegów i koleżanek. Czasami kończyło się szampańską zabawą, czasem rozczarowaniem, kacem, kłopotami lub zażenowaniem. Nie ukrywam, że przedstawienie Olgi Rudnickiej jako reinkarnacji Joanny Chmielewskiej sprawiło, że liczyłem na szampańską zabawę.

Nie byłem wielkim fanem autorki „Lesia”, ale jej powieści sprawiały mi w...

Rewelacyjna książka i rewelacyjny audiobook. Książkę czytałam ładnych kilka lat temu, uśmiałam się szczerze:) Teraz z przyjemnością odsłuchałam powieści w formie audio. Rewelacyjne przedstawienie książki, znakomita praca głosem. Lektor wyśmienity. To mój pierwszy kontakt z p. Mirellą Rogozą-Biel jako lektorem i wypadł fantastycznie.
Sama powieść lekka i zabawna; urocza,...

Kryminał- średni. Komedia- średnia. Ale zestawiając te dwa gatunki razem- świetna lektura :) w sam raz na wiosenny weekend w ogrodzie. Lekka i przyjemna. Co pradwa w pewnym momencie trochę już "grały mi na nerwach" te żarciki i gra słów między bohaterami, ale da się czytać. Z chęcią sięgnę po kolejną książkę Rudnickiej.

Wg mnie jedna z lepszych powiesci Rudnickiej. Zaraz po Nataliach. Ksiazka bawi, a taki ma wlasnie byc jej cel. Postac Diabla daje sie lubic, mimo cech negatywnych. Bardzo polecam!

Fajna, lekka książka.

Moje pierwsze zetknięcie z prozą p. Rudnickiej - niestety skutecznie mnie zniechęciło do kontynuowania. Po przeczytaniu 1/4 książki stwierdziłam, że szkoda czasu na kończenie lektury. Raziły mnie: bardzo prosty język, podobnie opisy postaci - zamiast zaciekawienia fabułą sposób pisania wzbudził we mnie głównie irytację i niesmak. Pomimo dobrych opinii innych czytelników -...

Przyjemna, lekka, dobrze się czyta.

Luźna, dość przerysowana opowieść - lekko, sympatycznie i zabawnie.

Kryminalna opowieść o rodzących się uczuciach między nieśmiałą cnotliwą sekretarką , a uwodzicielskim dyrektorem. Jak zwykle u autorki nie pozbawiona dużej dawki poczucia humoru i wielu zagadek.

Dyskusje

1 598