Galeria obrazów Stanisława Augusta w Łazienkach Królewskich. Katalog

Okładka książki Galeria obrazów Stanisława Augusta w Łazienkach Królewskich. Katalog
Dorota JuszczakHanna Małachowicz Wydawnictwo: Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie sztuka
sztuka
Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie
2015-01-01
2015-01-01
Stanisław August Poniatowski epoka stanisławowska Muzeum Łazienki Królewskie

Okładka książki Obrazy Bernarda Bellotta Dorota Juszczak, Hanna Małachowicz
Ocena 0,0
Obrazy Bernard... Dorota Juszczak, Ha...