Jesień na Kercelaku

Stefan Wiechecki Wydawnictwo: Vis-á-Vis/Etiuda Cykl: Wiech - opowiadania przedwojenne (tom 14) literatura piękna
Vis-á-Vis/Etiuda
Wiech - opowiadania przedwojenne (tom 14)
literatura piękna

Klasa sama w sobie.

Cóż mam powiedzieć po prostu mam sentyment do Wiecha i każda jego książka zasługuje na maksa. Jak zwykle zbiór krótkich felietonów o życiu Warszawy z jej charakterystyczną gwarą. Idealny przerywnik podczas czytania jakichś poważniejszych dzieł :)

• Przeczytane - Beletrystyka
  • 2016