Wrong

Okładka książki Wrong Stevie J.Cole, L.P. Lovell
Okładka książki Wrong
Stevie J.ColeL.P. Lovell Wydawnictwo: LP Lovell Cykl: Wrong Series (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Wrong Series (tom 1)
LP Lovell
2015-06-02
2015-06-02
Crime Mystery Thrillers Romance

Okładka książki No Romeo Stevie J.Cole, L.P. Lovell
No Romeo Stevie J.Cole, L.P....
Okładka książki No Good Stevie J.Cole, L.P. Lovell
No Good Stevie J.Cole, L.P....
Okładka książki No Prince Stevie J.Cole, L.P. Lovell
No Prince Stevie J.Cole, L.P....
Okładka książki Dirty Stevie J.Cole, L.P. Lovell
Dirty Stevie J.Cole, L.P....

O książkach hinduskiej autorki LP Lovell można powiedzieć różne rzeczy ,ale nikt im nie odmówi ,że w zalewie mdłej ,nudnej literatury mamy kawał krwistego mięsa . Bohaterowie tam żyją ,buchają od emocji ,nie pozostawiają czytelnika obojętnym. I o to chyba chodzi.

Świetna książka. Dużo emocji, skrzywdzeni bohaterowie, piękna przyjaźń i rozwijająca się miłość, a wszystko w bezwzględnym świecie kryminalistów.

Jude ma dwa oblicza - nieobliczalny złoczyńca i czuły opiekunem. Tor to kobieta walcząca do samego końca.
Uwaga! Zakończenie wymaga natychmiastowego sięgnięcia po drugi tom.

Seria składa się z dwóch części:
#1 Wrong
#2 Wrath

Uwaga! Zakończenie wymaga natychmiastowego sięgnięcia po drugi tom.

Seria składa się z dwóch części:
#1 Wrong