Talent do życia. Najpiękniejsze aforyzmy

literatura francuska aforyzmy cytaty
inne
Opracowanie zbiorowe
literatura francuska aforyzmy cytaty

Piękne i mądre myśli wrażliwego człowieka. Do czytania w każdej trudnej chwili bo niosą pociechę i wiarę w lepsze jutro.

Talent do życia to książka wyjątkowa. To najpiękniejsze i najbardziej warte zapamiętania myśli Erica-Emmanuela Schmitta, zawarte w jego książkach, a zebrane w tej jednej krótkiej publikacji. Przesłaniem tej książki jest niesienie pociechy na co dzień, ale także w przełomowych momentach życia.

Dla życia nie ma innego rozwiązania niż żyć. Oskar i pani Róża
Człowieczeństwo...

Na półkach: , , , ,

Éric-Emmanuel Schmitt jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych w naszych kraju współczesnych pisarzy francuskich. Uwagę polskich czytelników przykuła przede wszystkim wzruszająca opowieść o nieuleczalnie chorym chłopcu pod tytułem "Oskar i Pani Róża" porównywana do "Małego Księcia". Nakładem wydawnictwa Znak literanova ukazało się również kilkanaście kolejnych,...

piękne cytaty,cudownie się czyta;)

Cudownie dobrane, pieknie wydane i naprawde swietne!

Cytaty to coś, co każdy powinien mieć w swojej biblioteczce. Najlepiej zakreślone i podpisane!

Uwielbiam takie książki z cytatami, więc według mnie to po prostu strzał w dziesiątkę! Dlaczego tak mało jest takich książek?

Niesamowicie dobrze dobrane cytaty, które można czytać, czytać i czytać!

Wspaniały pomysł, aby wydać piękne cytaty. Ale zdecydowanie za mało tego!

Nie ma to jak najpiękniejsze cytaty z pięknych książek!

• Chcę w prezencie
  • 2016