Kobiety, miłość, życie

Okładka książki Kobiety, miłość, życie
Ardengo Soffici Wydawnictwo: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe Seria: Bibliofilska Edycja Miniatur Wydawnictw Artystycznych i Filmowych literatura piękna
literatura piękna
Bibliofilska Edycja Miniatur Wydawnictw Artystycznych i Filmowych
Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe
1986-01-01
1986-01-01
Wincenty Rzymowski

Okładka książki Chora fontanna. Wiersze futurystów włoskich Paolo Buzzi, Francesco Ciangiullo, Luciano Folgore, Corrado Govoni, Filippo Tommaso Marinetti, Aldo Palazzeschi, Ardengo Soffici
Ocena 7,8
Chora fontanna... Paolo Buzzi, France...