Ojciec i Syn Tom 2

Mieszko Bunsch Piastowie X wiek
powieść historyczna
1977-01-01
Mieszko Bunsch Piastowie X wiek

Synowie dorastają. Stają się coraz mężniejsi, odważni, pewni siebie, stają się konkurencją. Wychowany w przeświadczeniu, że władzę należy trzymać silną ręką, mody Bolesław staje się mężczyzną świadomym swojej roli. Mieszko odkrywa, że wychowanie silnego syna, niesie nie tylko radość dla starzejącego się rodzica, ta siła może obrócić się przeciwko decyzjom kniazia.
W...

Dodaj cytat z książki Ojciec i Syn Tom 2