Filmowy portret problemów społecznych w "czarnej serii" (1956-1958)

Okładka książki Filmowy portret problemów społecznych w "czarnej serii" (1956-1958)
Gabriela Nastałek-Żygadło Wydawnictwo: Instytut Pamięci Narodowej historia
historia
Instytut Pamięci Narodowej
2013-01-01
2013-01-01
historia lata pięćdziesiąte Czarna Seria społeczeństwo komunizm odwilż

Okładka książki Kobiety „na zakręcie” 1933–1989 Ewa Chabros, Iwona Demczyszak, Joanna Hytrek-Hryciuk, Agnieszka Klarman, Robert Klementowski, Arnold Kłonczyński, Natalia Lemann, Gabriela Nastałek-Żygadło, Anna Nowakowska-Wierzchoś, Rafał Nowakowski, Tadeusz Rutkowski, Ksenia Stanicka-Brzezicka, Renata Szczepanik, Norbert Wójtowicz
Ocena 0,0
Kobiety „na za... Ewa Chabros, Iwona ...