Prosperity Training

Navis Nord Wydawnictwo: Antares nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Antares
bogactwo cele biznes etyka rozwój osobisty zmiana
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
bogactwo cele biznes etyka rozwój osobisty zmiana

Na rynku jest wiele książek o rozwoju osobistym, ale ta jest wyjątkowa. Nie opowiada głupot, pt: „każdy może wszystko”, ale zamiast tego podaje jak patrzeć na siebie i swoje możliwości. A widząc siebie i otaczającą sytuację, zaczyna się mieć dostęp do narzędzi, które pomogą podążać ku obranemu celowi: zawodowemu, rodzinnemu, osobistemu i rozwojowemu.

Książkę nabyłam już parę lat temu i przeczytałam parę razy. Jedna z moich ulubionych książek - wracając do niej za każdym razem uczę się czegoś nowego. :)

Świetna i wymagająca książka dla ludzi, którzy chcą nad sobą pracować, a nie szukać drogi na skróty.
Nie przedstawia recept, natomiast wskazuje np. na warunki podmiotowe czy procesy, które mają wpływ na sukces.
Autor pokazuje też szkodliwe aspekty natury ludzkiej, które przeszkadzają w osiąganiu celów, a które warto przekroczyć, by zwiększyć jakość swojego życia.
Książka,...

Książka zawiera dużo przydatnych informacji, które będą przydatne w pracy zawodowej oraz w życiu prywatnym. Od innych podobnych pozycji różni ją to, że nie idzie na łatwiznę, nie ma w niej nacisku na wmawianie sobie pozytywnego myślenia, jest za to w niej spojrzenie na siebie i sytuacje jakie przytrafiają nam sie w życiu z szerszej perspektywy. Jest to pozycja wymagająca...

Autor w bardzo ciekawy sposób przedstawia warunki jakie trzeba spełnić aby osiągnąć sukces zarówno na płaszczyznie osobistej jak i biznesowej, w jaki sposob relizować swoje cele. Książka zawiera również opis modelu wewnętrznej dyscypliny będącej podstawą budowania sukcesu oraz realizacji siebie.

Wydawać by się mogło, że na rynku jest dostępny zbiór książek, w których przeczytamy jak wzrosnąć w życiu i biznesie. Przeczytałam ich trochę i w większości sprowadzają się do powielania schematów, które w praktyce mają małe szanse powodzenia w naszych indywidualnych warunkach. W tej książce można znaleźć instrukcje jak zbudować nasze indywidualne cele, jak je monitorować i...

Nietypowa książka (na plus!). Nie ma żadnych obcykanych komunałów i motywacyjnych głupot. Treść daje do myślenia i wymaga "przetrawienia". Książką czytam już trzeci raz i za każdym razem znajduję w niej coś nowego. Jedna z ważniejszych pozycji na mojej drodze rozwoju.

Często spotykałam się dotychczas z poradnikami biznesowymi, które podchodziły do sprawy tylko z jednej strony. Kolejne nieudane moim zdaniem podejście prezentują książki o dobrym samopoczuciu i pozytywnym myśleniu. Ta książka natomiast podchodzi do sprawy od strony całego człowieka: nie pomija żadnych ważnych aspektów i przez swój uniwersalizm sprawia, że można zastosować...

Dyskusje

• 1 ↥⬆↥
  • Nauki społeczne ( psychologia, socjologia, itd.)
  • Biznes
więcej mniej