Prosperity Training

Okładka książki Prosperity Training
Navis Nord Wydawnictwo: Antares nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Antares
2015-07-31
2015-07-31
bogactwo cele biznes etyka rozwój osobisty zmiana

Na rynku jest wiele książek o rozwoju osobistym, ale ta jest wyjątkowa. Nie opowiada głupot, pt: „każdy może wszystko”, ale zamiast tego podaje jak patrzeć na siebie i swoje możliwości. A widząc siebie i otaczającą sytuację, zaczyna się mieć dostęp do narzędzi, które pomogą podążać ku obranemu celowi: zawodowemu, rodzinnemu, osobistemu i rozwojowemu.

Książkę nabyłam już parę lat temu i przeczytałam parę razy. Jedna z moich ulubionych książek - wracając do niej za każdym razem uczę się czegoś nowego. :)

Świetna i wymagająca książka dla ludzi, którzy chcą nad sobą pracować, a nie szukać drogi na skróty.
Nie przedstawia recept, natomiast wskazuje np. na warunki podmiotowe czy procesy, które mają wpływ na sukces.
Autor pokazuje też szkodliwe aspekty natury ludzkiej, które przeszkadzają w osiąganiu celów, a które warto przekroczyć, by zwiększyć jakość swojego życia.
Książka,...

Książka zawiera dużo przydatnych informacji, które będą przydatne w pracy zawodowej oraz w życiu prywatnym. Od innych podobnych pozycji różni ją to, że nie idzie na łatwiznę, nie ma w niej nacisku na wmawianie sobie pozytywnego myślenia, jest za to w niej spojrzenie na siebie i sytuacje jakie przytrafiają nam sie w życiu z szerszej perspektywy. Jest to pozycja wymagająca...

Autor w bardzo ciekawy sposób przedstawia warunki jakie trzeba spełnić aby osiągnąć sukces zarówno na płaszczyznie osobistej jak i biznesowej, w jaki sposob relizować swoje cele. Książka zawiera również opis modelu wewnętrznej dyscypliny będącej podstawą budowania sukcesu oraz realizacji siebie.

Wydawać by się mogło, że na rynku jest dostępny zbiór książek, w których przeczytamy jak wzrosnąć w życiu i biznesie. Przeczytałam ich trochę i w większości sprowadzają się do powielania schematów, które w praktyce mają małe szanse powodzenia w naszych indywidualnych warunkach. W tej książce można znaleźć instrukcje jak zbudować nasze indywidualne cele, jak je monitorować i...

Nietypowa książka (na plus!). Nie ma żadnych obcykanych komunałów i motywacyjnych głupot. Treść daje do myślenia i wymaga "przetrawienia". Książką czytam już trzeci raz i za każdym razem znajduję w niej coś nowego. Jedna z ważniejszych pozycji na mojej drodze rozwoju.

Często spotykałam się dotychczas z poradnikami biznesowymi, które podchodziły do sprawy tylko z jednej strony. Kolejne nieudane moim zdaniem podejście prezentują książki o dobrym samopoczuciu i pozytywnym myśleniu. Ta książka natomiast podchodzi do sprawy od strony całego człowieka: nie pomija żadnych ważnych aspektów i przez swój uniwersalizm sprawia, że można zastosować...

• 1 ↥⬆↥
  • Nauki społeczne ( psychologia, socjologia, itd.)
  • -- DOC: POR: Mindset, duchowość
  • Biznes