Import kontrrewolucji. Teoria i praktyka KSS-KOR

Okładka książki Import kontrrewolucji. Teoria i praktyka KSS-KOR Edward Modzelewski
Okładka książki Import kontrrewolucji. Teoria i praktyka KSS-KOR
Edward Modzelewski Wydawnictwo: Książka i Wiedza Seria: Interpretacje nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Interpretacje
Książka i Wiedza
1982-01-01
1982-01-01

Okładka książki Anty-Kultura: Wybór tekstów o paryskiej "Kulturze" Jerzy Bronisławski, Witold Filler, Adam Hempel, Adam Waldemar Koseski, Edward Modzelewski, Andrzej Przypkowski, Leopold Unger
Anty-Kultura: ... Jerzy Bronisławski,...

Z tamtej strony Wisły

Łotrom ku przestrodze
Durniom dla nauki
Nie rozdziobią Polski
WRON-y ani kruki!

Komitet Obrony Robotników to kontrrewolucyjna organizacja polityczna, powiązana z ośrodkiem dywersji ideologicznej sponsorowanym przez zachodnie wywiady. Autor przybliża ideologię i działalność tej agenturalnej organizacji, której celem była likwidacja socjalizmu w Polsce. Kontrrewolucja importowana z Zachodu została zatrzymana.

Dodaj cytat z książki Import kontrrewolucji. Teoria i praktyka KSS-KOR