Polskie kresy literackie

Bellona
Kresy literatura polska pisarze polscy
językoznawstwo, nauka o literaturze
Kresy literatura polska pisarze polscy

Zobaczywszy tytuł z ciekawością sięgnęłam po książkę, bo tematyka ze wszech miar mnie zainteresowała: kresy, historia, znane nazwiska i ich życiorysy. Spodziewałam się klimatów kresowych, ciekawych opowieści, zaskakujących osób. Poniekąd tak było, bo osób w książce nie brakuje, miejsc też jest wiele, i może właśnie dlatego ciekawych opowieści i klimatu brak. Czasami...

• Posiadam 🏠
  • Absolutnie MUSZĘ przeczytać
  • Z polecenia
  • Biografie, wspomnienia
  • Przeczytane w 2019 roku
  • Literaturoznawstwo
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Polskie kresy literackie