rozwiń zwiń

Prawnokarna problematyka samobójstwa

Okładka książki Prawnokarna problematyka samobójstwa
Andrzej Wąsek Wydawnictwo: Wydawnictwo Prawnicze nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Prawnicze
1982-02-01
1982-02-01
8321901247
prawo

Okładka książki Kodeks karny Komentarz Wydanie 3 Janusz Bojarski, Marek Bojarski, Marian Filar, Wojciech Filipkowski, Ewa M. Guzik-Makaruk, Oktawia Górniok, Stanisław Hoc, Piotr Hofmański, Michał Kalitowski, Marek Kulik, Lech Paprzycki, Wojciech Radecki, Zofia Sienkiewicz, Zygfryd Siwik, Ryszard A. Stefański, L. Tyszkiewicz, Emil W. Pływaczewski, L. Wilk, Andrzej Wąsek
Ocena 7,0
Kodeks karny K... Janusz Bojarski, Ma...