Kup teraz - 6 ofert w cenie od 23.10 zł do 25.90 zł

Anna Musiał Wydawnictwo: Wydawnictwo Eperons-Ostrogi poezja
Wydawnictwo Eperons-Ostrogi
poezja
2015-08-11

Interesujący debiut. Można by pozbyć się paru wierszy, nieco przegadanych, ale ogólnie pozycja warta uwagi.

wspaniałe odkrycie.

Gdy wydaje się, że już wszystko zostało powiedziane… Poezja szarpie. Dotyka najdalszych strun. Wydobywa najgłębsze dźwięki. Boli. Szczypie. Piecze. Sprawia wrażenie niedokończonej. Kiedy czytam wiersze – potrzebuję ciszy. Dzięki temu człowiek może wniknąć w myśli podmiotu lirycznego, w zamysł autora. Można się otworzyć na świat, na ludzi, na nowe horyzonty. Można się...

• Zuzi
  • Poezja