Zaginięcie

Okładka książki Zaginięcie Remigiusz Mróz Patronat LC
Okładka książki Zaginięcie
Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Joanna Chyłka (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Joanna Chyłka (tom 2)
Czwarta Strona
2015-10-21
2015-10-21
adwokat dziecko literatura polska oskarżenie prokurator rodzice śledztwo thriller thriller prawniczy zabójstwo zaginięcie
Inne

Oficjalne recenzje i

Chyłka & Zordon na pełnych obrotach

Link do recenzji

1853 125 31

Po przeczytaniu pierwszego tomu z ciekawością sięgnęłam od razu po tom drugi. Muszę powiedzieć, że nie zawiodłam się. Złośliwość mecenas Chyłki powoduje , że z przyjemnością sięgnę po kolejny tom cyklu. Książkę czyta się bardzo dobrze. Czytając powieść czasami uśmiechałam się sama do siebie Przeczytałam ją w ciągu jednego dnia.

Bardzo mi się podobało, historia troszkę mniej przypadła mi do gustu, w porównaniu do poprzednika, ale pomimo tego, bezlitośnie mnie wchłonęła.

Nie jest to artystyczna literatura, wiadomo. Ale w kwestii rozrywkowej to wolę poczytać kolejne tomy niż obejrzeć jakiś serial. Taki już jestem. A że mi się podobało to ciężko dać niższą ocenę.

Mistrz , po prostu mistrz,

Mistrz , po prostu mistrz,

Nieźle się czytało tę książkę, chociaż chamskie zachowania i odzywki Chyłki są przerysowane i to nie podoba mi się. Jeśli ktoś nie przeczytał pierwszej książki z Chyłką, nie ma to znaczenia na zrozumienie tego, co dzieje się w tej książce.

Druga część z adwokatem Chyłką w roli głównej. Tym razem prawniczka broni swoją dawną koleżankę oraz jej męża. Z ich letniskowego domu znika mała dziewczynka, ich córka. Wszystkie poszlaki wskazują na winę rodziców. Jak dziecko mogło zniknąć skoro alarm był cały czas włączony, a wszystkie okna pozamykane? Czyżby ktoś kłamał by się chronić? A może to genialny porywacz, który ma swoje sposoby na dokonanie idealnego porwania? Co Chyłka myśli o tym wszystkim? Czy wybroni swoich klientów?

Pierwszy tom podobał mi się bardziej. Tutaj wyjaśnienie sprawy bez zaskoczenia - dokładnie czegoś takiego się spodziewałam. Natomiast zakończenie książki to niewątpliwe zaskoczenie, tyle że negatywne. Nie wiem, czy przeczytam następny tom.

Zdecydowanie lepsza część od pierwszego tomu.
Z zaciekawieniem czytałam co będzie dalej.

Zdecydowanie lepsza część od pierwszego tomu.
Z zaciekawieniem czytałam co będzie dalej.

Na półkach: , , , ,

Ciekawa, trzymająca do końca w napięciu. Niestety oglądałam najpierw serial, ale ostatni raz popełniłam ten błąd :) 3 tom najpierw przeczytam

Okej, bo zaczynam czytać tę serię w tempie jej pisania i wydawania 🤣
Serio, to jest wciągające jak te wszystkie seriale i telenowele, a ja nigdy nie przepuszczę odcinka moich głupotek.
Ahoj, Chyłka i Zordon, NADCHODZĘ!

Okej, bo zaczynam czytać tę serię w tempie jej pisania i wydawania 🤣
Ahoj, Chyłka i Zordon, NADCHODZĘ!