Girl Friends #5

Okładka książki Girl Friends #5
Milk Morinaga Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Girl Friends (tom 5) Seria: Girls Love (Studio JG) komiksy
komiksy
Girl Friends (tom 5)
Girls Love (Studio JG)
-ガールフレンズ-
Studio JG
2015-08-08
2015-08-08
romans yuri okruchy życia manga

Podsumowując całą serię - tom pierwszy jest zdecydowanie najgorszy, powiedziałabym nawet, że zniechęcił mnie do dalszego czytania, na całe szczęście, postanowiłam kontynuować i było warto. Tom drugi i trzeci są zdecydowanie lepsze! Oba może mnie nie zachwyciły, ale były całkiem dobre. Tom piąty dostał ode mnie 9/10, jednak najlepszym tomem w serii okazał się tom czwarty - zasłużył na 10 gwiazdek! Polecam przeczytać serię, jest wypełniona przyjaźnią, żartami i naprawdę uroczym romansem między dwoma licealistkami.

Ostatni tom historii Mariko i Akko. Świetne były sceny ich jako pary i jak Akko była zazdrosna. Samo zakończenie uważam za udane , ale szkoda , że dziewczyny się nie ujawniły , a przynajmniej czytelnik tego nie widzi. I tak naprawdę trudno ocenić czy w ostatniej scenie , gdy Akko piszę do Mariko wiadomość każdy już wie o ich związku czy nie , ale wydaję mi się , że nie. No , ale przynajmniej dziewczyny są razem i jest happy end

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Girl Friends #5