Mów i zwyciężaj. Jak perswazyjnie prezentować w każdej sytuacji

Okładka książki Mów i zwyciężaj. Jak perswazyjnie prezentować w każdej sytuacji
Brian Tracy Wydawnictwo: Mtbiznes.pl poradniki
2008-01-01
Dorota Strumińska
poradnik perswazja dyskusja

więcej Więcej

Świetna książka ucząca jak przygotować się do wystąpień publicznych. Opisany sam konkret bez zbędnej gadaniny. Dzięki czemu stanowi świetny podróżnik do którego warto wracac.

• Kupić
  • Myślę, że w najbliższym czasie warte przeczytania
  • Mam ebooka2 - epub
  • PILNE Lektury Posiadanych Tytułów
  • Business
  • 000. Posiadam
  • Samorozwój tak zwany

Dodaj cytat z książki Mów i zwyciężaj. Jak perswazyjnie prezentować w każdej sytuacji