Ani kroku w tył!

Rebis
Last Stand!
historia
Jarosław Kotarski

Dobry pomysł ale bardzo słabe wykonanie. Bardzo długo męczyłem tę książkę więc opinia będzie krótka. Najprościej ujmując: źle się to czyta. Język jest ciężki i pomimo na pierwszy rzut oka, ciekawego tematu, książka nie wciąga a wręcz odpycha. Wiem, że jest to pozycja naukowa i jej celem jest przedstawienie faktów a nie lekkie czytanie, ale na prawdę można połączyć te dwie...

Dyskusje

• PG4.4 - Militaria
  • Poszukuję (głównie e-book n/k)
  • 2015

Dodaj cytat z książki Ani kroku w tył!