Ani kroku w tył!

Okładka książki Ani kroku w tył!
Bryan Perrett Wydawnictwo: Rebis historia
2002-09-10
Data 1. wydania:
2002-01-01
Jarosław Kotarski

Dobry pomysł ale bardzo słabe wykonanie. Bardzo długo męczyłem tę książkę więc opinia będzie krótka. Najprościej ujmując: źle się to czyta. Język jest ciężki i pomimo na pierwszy rzut oka, ciekawego tematu, książka nie wciąga a wręcz odpycha. Wiem, że jest to pozycja naukowa i jej celem jest przedstawienie faktów a nie lekkie czytanie, ale na prawdę można połączyć te dwie rzeczy. Nie polecam

Dodaj cytat z książki Ani kroku w tył!

Ciekawostki historyczne