The Body Electric

2014-10-06
Data 1. wydania:
2014-10-06
angielski

Okładka książki From a Certain Point of View: The Empire Strikes Back Tom Angleberger, Sarwat Chadda, S.A. Chakraborty, Adam Christopher, Katie Cook, Zoraida Córdova, Delilah S. Dawson, Seth Dickinson, Rebecca F. Kuang, Alexander Freed, Jason Fry, Christie Golden, Hank Green, Rob Hart, Lydia Kang, Michael Kogge, C.B. Lee, Mackenzi Lee, Mark Oshiro, John Jackson Miller, Michael Moreci, Daniel José Older, Beth Revis, Cavan Scott, Emily Skrutskie, Catherynne M. Valente, Martha Wells, Django Wexler, Kiersten White, Gary Whitta, Charles Yu, Jim Zub
Ocena 7,0
From a Certain... Tom Angleberger, Sa...
Okładka książki Violent Ends Kendare Blake, Steve Brezenoff, Delilah S. Dawson, Trish Doller, Shaun David Hutchinson, Christine Johnson, Hannah Moskowitz, Beth Revis, Neal Shusterman, Cynthia Leitich Smith, Courtney Summers
Ocena 0,0
Violent Ends Kendare Blake, Stev...