Żołnierze Batalionu Armii Krajowej "Zośka" represjonowani w latach 1944-1956

Okładka książki Żołnierze Batalionu Armii Krajowej "Zośka" represjonowani w latach 1944-1956
Agnieszka Pietrzak Wydawnictwo: Instytut Pamięci Narodowej Seria: Monografie reportaż
reportaż
Monografie
Instytut Pamięci Narodowej
2008-01-01
2008-01-01
Batalion "Zośka" AK

Okładka książki Finanse międzynarodowe Zbiór zadań Paweł Kowalik, Agnieszka Pietrzak
Ocena 6,0
Finanse między... Paweł Kowalik, Agni...
Okładka książki Polska. Atlas samochodowy Izabella Bałut, Mikołaj Cacopulos, Elżbieta Chudorlińska, Dominika Kacperska, Piotr Kapica, Bożena Kobert, Beata Konopska, Wojciech Nerlo, Agnieszka Pietrzak, Michał Pyrko, Jacek Ruciński, Marek Rygielski, Michał Starzewski, Zbigniew T. Werner
Ocena 8,0
Polska. Atlas ... Izabella Bałut, Mik...