Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 1

Okładka książki Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 1
Magdalena Filak Wydawnictwo: Preston Publishing Seria: Hiszpański w tłumaczeniach językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Hiszpański w tłumaczeniach
Preston Publishing
2014-01-01
Data 1. wydania:
2014-01-01
hiszpański
gramatyka język hiszpanski

Polecam osobom na poziomie A2 (min. po ukończeniu nauki A1). By książka była przydatna trzeba już coś umieć, zdecydowanie nie polecam do nauki od zera. Książka stanowi wspaniałe uzupełnienie wiedzy, słownictwa, gramatyki i zwrotów. PISTAS Y CONSEJOS świetnie uzupełniają wiedzę, z kursów / dotychczasowej nauki. Podział na rozdziały/tematy też ma swoje zalety, można w zrobić coś wcześniej np. - jak się przerabia akurat dane zagadnienie na kursie. Podsumowując - polecam!

Świetna książka do powtórek gramatyki języka hiszpanskiego i do przełamania bariery mówienia. Wymarzona książka dla samouków.

Dodaj cytat z książki Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 1