Rady dla młodego dżentelmena

Okładka książki Rady dla młodego dżentelmena Alexi Lubomirski
Okładka książki Rady dla młodego dżentelmena
Alexi Lubomirski Wydawnictwo: WAM poradniki
poradniki
Princely Advice for Happy Life
WAM
2015-05-20
2015-05-20
Maria Zawadzka-Strączek
rady życiowe porady rady dla dziecka dobre życie poradnik dziedzictwo

Najpierw się trochę rozczarowałam - książeczka niewielka (mniejsza od formatu zeszytu) i nie za gruba. A jak jeszcze przekartkowałam, to zauważyłam, że na stronie tylko po kilka zdań. Jednak jak zaczęłam czytać, to mi się bardzo spodobało. Po autorze widać inteligencję wyniesioną z domu i może też z genów oraz mądrość nabytą przez ciekawe życie. I to wszystko usiłuje przekazać swoim dwóm synom, a przy okazji innym mężczyznom w ramach porad życiowych - bardzo prostych, ale niesamowicie trafnych.
Paniom polecam poczytać gdy mają chandrę i wydaje się, że nie ma już dżentelmenów na świecie. Panom sugeruję sprawdzić, czego oczekują kobiety - proste rady, ale bardzo, bardzo mądre życiowo.

To jest o tym jak być dobrym człowiekiem. To jest to, czego uczyć się trzeba na co dzień. POLECAM !!!!

• Dzikie stwory - sztuka wychowania
  • Dzieci: do zdobycia
  • KRESY - zbieram dla Polaków na Kresach
  • Z_2018
  • Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy
  • Niedoczekane
  • Przeczytane: 2016