Madera - przewodnik ilustrowany

Okładka książki Madera - przewodnik ilustrowany
Anna JankowskaKatarzyna Rutkowska Wydawnictwo: Pascal Seria: Przewodnik Ilustrowany turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Przewodnik Ilustrowany
Pascal
2014-03-24
2014-03-24
Madera Przewodnik Pascal

Okładka książki Madera i Porto Santo [Pascal Lajt] Anna Jankowska, Konrad Rutkowski
Ocena 0,0
Madera i Porto... Anna Jankowska, Kon...
Okładka książki Madera i Porto Santo [Inspirator Podróżniczy] Anna Jankowska, Konrad Rutkowski
Ocena 5,7
Madera i Porto... Anna Jankowska, Kon...

Świetny przewodnik po Maderze. Jedyne do czego można się przyczepić to brak mapy z zaznaczonym przebiegiem większej ilości lewad. Część "Madera w sześć dni" była dla nas drogowskazem. Szkoda, że Pascal nie włączył tego pomysłu do innych przewodników.

Najlepszy przewodnik o Maderze jaki przeczytałem. Bardzo przydatna była ostatnia część przewodnika czyli propozycja całodniowych wycieczek rozpisanych na kilka dni.

Dodaj cytat z książki Madera - przewodnik ilustrowany