Skarby Sezamu

44 min.
8320704847
Bronisław Zieliński, Tadeusz Jan Dehnel, Kazimierz Piotrowski
literatura amerykańska opowiadania skarb

Świetne opowiadania o ludzkiej psychice i zachowaniach w "niezwyczajnych" sytuacjach. Jak łatwo człowiek na własną potrzebę stwarza sobie prawo i staje się sędzią, jak przez głupotę i upór mija się z celem, jak walczy na śmierć i życie o swoją wolność, jak żądza posiadania omamia. Niby proste i tyle razy już opowiadane historie a jednak wciąż aktualne.
Polecam :)

Polecam :)

Następna jego książka zaciekawiła mnie, pochłonęłam natychmiast bardzo ciekawa, wspaniała...świetnie napisana wciąga na maksa.
Bardzo mi się spodobała ta książka porusza za serce,intrygująca jest.
Lubie takie książki czytać bo warto!!!

Bardzo mi się spodobała ta książka porusza za serce,intrygująca jest.
Lubie takie książki czytać bo warto!!!

Dodaj cytat z książki Skarby Sezamu