Ramzes t. II Bitwa pod Kadesz

2009-01-01
2009-01-01
Adam Szymanowski
Egipt faraon bitwa Kadesh

Myślałam, że brawurowej jedynki nie będzie w stanie przebić...a jednak :) Przebiła, mimo iż objętościowo jest nieporównywalnie mniejsza.
Polecam w sumie każdemu, kto lubi dobre pióro, ciekawą, tajemniczą fabułę i powieści historyczne ogólnie.

Pierwszy tom jeszcze dał się czytać. Drugi jest znacznie słabszy. Generalnie szkoda czasu, bo jest sporo znacznie lepszych książek.

Dodaj cytat z książki Ramzes t. II Bitwa pod Kadesz