Kobieta w biegu. Jak pogodzić pasję z codziennością i odnaleźć radość życia

Okładka książki Kobieta w biegu. Jak pogodzić pasję z codziennością i odnaleźć radość życia
Katarzyna Żbikowska-Jusis Wydawnictwo: Galaktyka sport
sport
Galaktyka
2015-06-02
2015-06-02
bieganie bieg kobieta zdrowie radość

Okładka książki I jak tu nie podróżować (z dzieckiem) Paweł Kunachowicz, Beata Sadowska
Ocena 5,7
I jak tu nie p... Paweł Kunachowicz,&...
Okładka książki FitMind. Schudnij bez diet Aleksandra Buchholz, Klaudia Pingot
Ocena 6,8
FitMind. Schud... Aleksandra Buchholz...

Recenzją książki może być ten o to cytat: "Bieganie, jest moją pasją. Biegam bo to kocham. Piszę o bieganiu bo sprawia mi to przyjemność"

Nie ma w tej książce złotej recepty na bieganie, bo nie może być. Jak dla mnie sprzeczna z moimi oczekiwaniami. Książka autobiograficzna. Momentami kontrowersyjna... Każdy ma swoje priorytety, i bardzo różnią się od moich. Doceniam pasje i zaangażowanie.

Brawo dla pani Katarzyny.

No więc biegam.

ps.
"Prawda jest taka, że przygody rzadko kiedy zdarzają się w czterech ścianach" - z tym się nie zgadzam ;)