Kup teraz - 5 ofert w cenie od 23.89 zł do 29.97 zł

Wielkie kłamstewka

Patronat LC
Liane Moriarty Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Kobiety to czytają! literatura piękna
Little Lies
Kobiety to czytają!
Magdalena Moltzan-Małkowska przemoc w rodzinie
Inne

Oficjalne recenzje i

Nasze małe piekielności, nasze zbrodnie codzienne

Link do recenzji

Zaczęłam oglądać serial i okazało się, że jest to ekranizacja książki. Natychmiast serial wyłączyłam i zaczęłam szukać książki do kupienia. Cieszę się, że udało mi się dostać i że tak właśnie zaczęła się moja przygoda z tą historią, ponieważ jest rewelacyjna! Wciągająca i poruszająca wiele ważnych tematów. Bardzo podobały mi się również pytania do dyskusji, zawarte na końcu...

Mimo, że pierw oglądałam serial i znałam fabułę to i tak książka mnie niesamowicie wciągnęła. Bardzo dobra książka, dobre utrzymanie napięcia i interesująca fabuła.

Swietna!! Gorąco polecam. Idealna na weekend.

więcej na: http://elzbietarogalska.blogspot.com/2021/04/ksiazka-wielkie-kamstewka-lianey.html

Niesamowicie intrygująca i wciągająca książka. Może nie jest bogata literacko ale przekazuje wiele o współczesnym świecie, zwłaszcza wśród matek.

Bardzo wciągająca lektura. Trzy kobiety Madeline, Jane i Celeste łączy nie tylko przyjażń, ale także dzieci uczęszczające do przedszkola. Madeline jest przebojowa i energiczna. Ma trójkę dzieci Abigail, Freda i Chloe. Jest po rozwodzie. Jej obecnym mężem jest Ed. Madeline pracuje w teatrze na część etatu. Jest w konflikcie z córką Abigail. Lubi kolorowe stroje. Jane...

Dawno nie czytałam tak wciągającej książki. Co ciekawe, nawet fakt, że wcześniej oglądałam serial nie sprawił, by fabuła mniej mnie interesowała. Świetna lektura na kilka wieczorów.

Trzy kobiety spotykają się w momencie, kiedy ich dzieci idą do przedszkola. Każda inna, z inną przeszłością i inną sytuacją osobistą. Połączą je dzieci i wydarzenia tegoż dnia.

Jak my szybko potrafimy oceniać… Nie wiedząc nic o drugiej osobie, wystarczy, że spojrzymy i już wiemy… Jak bardzo może zranić nasza pewność, że wiemy i jak szerokie kręgi ta pewność zatacza....

Jeśli ktoś z Was nie oglądał serialu na HBO to zdecydowanie polecam najpierw sięgnąć po książkę. Dla mnie jest znacznie lepsza. Ekranizacja (choć sama w sobie jest interesująca) znacznie odbiega od treści książki, wiele faktów zostało zmienionych, część pominiętych. Ja najpierw czytałam i przyznam, że książka mnie wciągnęła.
Już w pierwszym rozdziale...

Najlepsza obyczajówka jaką przeczytałam, serial również jest wybitny must read!

Moja ulubiona pozycja z książek obyczajowych jaką przeczytałam w ciągu ostatnich lat. Super - od konstrukcji - wiemy od początku, że zabito, ale nie wiemy kogo. Zwykle wiemy kto zginął i czekamy na odpowiedź "kto zabił" :-)
Druga sprawa to pokazanie - co z tego, że po raz enty - ze nie wszystko złoto co się świeci. Świetne postaci kobiece, super fabuła. Polecam do czytania...

3 028
    2 598